Здобувачі освіти 2-А класу. Освітній процес для учнів з особливими освітніми потребами (ООП).

Доволі часто трапляється, що учням з ООП потрібно відпочити та відволіктись від освітньої діяльності. Найкраще це можна влаштувати у вигляді гри або цікавих та пізнавальних дослідів. Тому в 2-А класі у співпраці із класним керівником та асистентом вчителя була започаткована подібна тенденція під час перерви або після уроків. Діти освоюють нові ігри у яких основна увага приділяється математиці або читанню та часто виступають у ролі дослідників. Адже коли учні самі виконують цікаві справи то відбувається їх всебічний розвиток, особливо мисленнєвої діяльності та дрібної моторики. У 2-А класі навчається четверо здобувачів освіти з ООП. Під час подібних занять до них можуть вільно приєднуватись інші учні з класу для того, щоб ці діти не були відокремлені від колективу та краще розвивали свої комунікативні навички. Це надзвичайно важливо та корисно. Асистент вчителя Бабюк Дмитро.