Нагороди до Дня захисту дітей

Щиро вітаємо здобувачів освіти та практичного психолога нашого ліцею, які отримали відзнаки та дипломи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей:

– Мартинович Ілона, здобувач освіти 7-В класу  нагороджена дипломом виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради за ІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів “Перший крок у науку”, секція фольклористики, відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

– Бондар Ольга, здобувач освіти 6-А класу  нагороджена дипломом виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради за ІІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів “Перший крок у науку”, секція психології, відділення філософії та суспільствознавства.

– Чепурняк Наталія Василівна, практичний психолог, нагороджена грамотою виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради за високий професіоналізм у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, надання психологічної підтримки сім’ям внутрішньо переміщених осіб.