22 січня 2020 року у НВК №13відбувся захід з нагоди проголошення Акту Злуки Західно-Української Народної Республіки та Української Народної Республіки. …
![](https://i0.wp.com/nvk13kp.co.ua/wp-content/uploads/2020/02/prevyu-1024x512.jpeg?resize=750%2C458&ssl=1)
22 січня 2020 року у НВК №13відбувся захід з нагоди проголошення Акту Злуки Західно-Української Народної Республіки та Української Народної Республіки. …
Сьогодні, 14 січня, учні відвідали Довжоцький Будинок-інтернат. Дітей привітно зустріли мешканці центру, адже в цей святковий день гості – це …