Іде набір до перших класів НВК №13 на 2021-2022 н.р.

 

 

Кам’янець-Подільський

навчально-виховний комплекс №13 у складі  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням польської мови і гімназії

Хмельницької області

вул.Пушкінська, 5 м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, 32300

тел :(03849)7-40-37 kpschool13@gmail.com  Код ЄДРПОУ  22783913

 

 НАКАЗ

31.05.2021 р.                                                                                                                       №  52- у

 

Про зарахування учнів до 1-х класів

НАКАЗУЮ:

Зарахувати до 1-А класу наступних учнів:

  1. Балабуха Злата Андріївна
  2. Березовський Андрій Артемович
  3. Бобик Назарій Олександрович
  4. Бойчун Марк Віталійович
  5. Голосук Аліса В’ячеславівна
  6. Гораш Матвій Мирославович
  7. Гоюк Ангеліна Валеріївна
  8. Дригула Олександр Олександрович
  9. Жаріков Аарон Андрійович
  10. Жигайло Анна Володимирівна
  11. Кирніцька Альбіна Віталіївна
  12. Кликов Олександр Сергійович
  13. Ковальський Артем Михайлович
  14. Колодій Евеліна Едуардівна
  15. Колодій Альбіна Едуардівна
  16. Королюк Софія Андріївна
  17. Коротун Катерина Артурівна
  18. Косилін Іван Романович
  19. Кошинський Богдан Іванович
  20. Кукуруза Євген Андрійович
  21. Наймушен Матвій Павлович
  22. Олійник Ілля Володимирович
  23. Самбор Максим Андрійович
  24. Скавронський Ілля Олексійович
  25. Стратійчук Богдана Олександрівна
  26. Тимчук Еліна Іванівна
  27. Чайковська Віолетта Ростиславівна
  28. Чепурняк Тімур Олександрович
  29. Шелест Денис Сергійович
  30. Яловик Софія Володимирівна
  31. Яковчик Аріна Андріївна

Зарахувати до 1-Б класу наступних учнів:

  1. Боброва Дар’я Ігорівна
  2. Бойко Денис Дмитрович
  3. Безкедевич Поліна Володимирівна
  4. Вакар Іван Олександрович
  5. Вишневська Вікторія Едвардівна
  6. Вовкович Каріна Сергіївна
  7. Гладких Ілля Васильович
  8. Гончар Ангеліна Сергіївна
  9. Гринжук Анатолія Анатоліївна
  10. Дідук Дамір Тімофійович
  11. Єременко Валерія В’ячеславівна
  12. Залужна Мілена Михайлівна
  13. Звєрєва Мілана Олександрівна
  14. Котов Едуард Олександрович
  15. Кучер Дарина Василівна
  16. Мельник Єлизавета Вікторівна
  17. Мельничук Тимофій Дмитрович
  18. Нечипорук Олександра Сергіївна
  19. Паламар Еріка Дмитрівна
  20. Петришин Артем Денисович
  21. Полянський Артем Дмитрович
  22. Пшенишнюк Анастасія Денисівна
  23. Савернюк Софія Володимирівна
  24. Севастьянова Ярослава Сергіївна
  25. Солярик Анна Вікторівна
  26. Степанюк Анастасія Сергіївна
  27. Холодюк Злата Максимівна
  28. Чекман Варвара Анатоліївна

Зарахувати до 1-В класу наступних учнів:

  1. Богонощук Богдан Олександрович
  2. Боднарецька Тереза Віталіївна
  3. Бойко Таміла Ігорівна
  4. Важинський Нікіта Вадимович
  5. Ваколюк Єва Сергіївна
  6. Гаджальська Валерія Вікторівна
  7. Гораш Злата Володимирівна
  8. Горний Тимофій Ілліч
  9. Данильчук Дмитро Дмитрович
  10. Добер Софія Сергіївна
  11. Дробний Ростислав Вікторович
  12. Загура Давид Андрійович
  13. Зарицький Назар Олександрович
  14. Захарченко Маргарита Сергіївна
  15. Іваніцька Софія Валентинівна
  16. Козак Станіслав Андрійович
  17. Корольков Лука Дмитрович
  18. Крупін Микола Андрійович
  19. Крюков Максим Ігорович
  20. Курчак Любов Олександрівна
  21. Мамай Олександра Русланівна
  22. Маркова Каріна Сергіївна
  23. Мельник Катерина Василівна
  24. Миколін Мирослав Васильович
  25. Миколін Святослав Васильович
  26. Музичка Маргарита Василівна
  27. Обачук Злата Максимівна
  28. Остапович Марат Ігорович
  29. Павлова Аніта В’ячеславівна
  30. Свідер Єва Олександрівна
  31. Сергєєва Анастасія-Тереза Миколаївна
  32. Хриплива Злата Ігорівна

 

Директор  НВК №13                       І. Охота