Якісна освіта для всіх

10 січня 2023 року у Кам’янець-Подільському ліцеї №13 відбулись онлайн засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП. Члени команд супроводу провели проміжний моніторинг останніх досягнень та встановили рівень загальнонавчальних навичок, результативність корекційно-розвиткових занять. До обговорення долучилась фахівець (консультант) ІРЦ Оксана Рудницька.  З метою забезпечення якісної освіти були визначені напрямки освітньої діяльності та обсяг креаційно-розвиткових занять для кожної дитини з урахуванням поступу, можливостей та потреб.

Засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП

31.05.2021р. в НВК №13 відбулось засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП.

На засіданні були присутні класні керівники інклюзивних класів, асистенти вчителів, корекційні педагоги.

Команда психолого-педагогічного супроводу обговорила підсумки рівня володіння загальноосвітніми навичками, рівень сформованості практичних навичок здобувачів освіти, що перебувають на інклюзивній формі навчання та визначила вектори індивідуального розвитку кожної дитини.

Під час дистанційного навчання з 16.03.2021 року в НВК №13, корекційними педагогами було організовано корекційно-розвиткові заняття для здобувачів освіти з ООП. Заняття були проведені у відповідності до календарного планування. (За допомогою Google Meet, Classroo‪m – онлайн заняття і відеоуроки у Viber)

Завантажити (PPTX, 12.85MB)

Завантажити (PPTX, 7.96MB)