Свято Останнього дзвоника

31 травня в ліцеї №13 відбулося свято Останнього дзвоника. Цьогоріч, в умовах повномасштабної війни, на традиційній шкільній лінійці були присутні здобувачі освіти молодшої школи та одинадцятикласники. Вчителі, батьки, першокласники вітали випускників із закінченням навчання, зичили їм щасливої життєвої долі, миру, реалізації всіх планів. Надзвичайно ніжно і водночас щемливо виконали хлопці та дівчата 11 класу свій прощальний вальс.

Директор ліцею Інна Охота привітала всіх із завершенням нелегкого навчального року, побажала усім учасникам освітнього процесу змістовного літнього відпочинку, вручила подяки батьківським колективам класів та класним керівникам.

А учні 5-10 класів взяли участь у квесті «Україна – наша Батьківщина». Діти мандрували станціями «Секрети української мови», «Факти про Україну», «Міста України», «Машина часу по-українськи» та інше. Школярі показали, що вони дуже добре знають історію, географію України, люблять українську мову та ростуть справжніми патріотами Батьківщини.

В кінці мандрівки кожна команда отримала грамоту-подяку від адміністрації школи за активну участь в громадському житті школи, підтримку воїнів ЗСУ. Несподіванкою дня дітям став солодкий сюрприз, про який потурбувалися батьки.

Останній дзвоник сповістив, що 2022-2023 навчальний рік закінчився. «Здравствуй, літо!».