Віншуємо переможців

30 травня, напередодні Свята останнього дзвоника, традиційно у ліцеї №13 відбулося вручення нагород відмінникам навчання, переможцям Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика, Всеукраїнської конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН України, міської інтелектуальної онлайн-вікторини «Всезнайко». Також грамотами відзначено кращих спортсменів школи.

Директор закладу Інна Охота привітала учнів з вагомими досягненнями у навчанні та спорті, побажала нових здобутків та перемог у інтелектуальних, наукових, мистецьких та спортивних конкурсах і змаганнях. Директор наголосила, що за нашим зростаючим поколінням – майбутнє української держави.

Зі словами подяки за виховання  талановитих, працелюбних, відповідальних дітей Інна Василівна звернулась до батьків учнів-переможців та вручила їм відзнаки.