Зустріч з майбутніми першокласниками

З 23.05 по 25.05.2023 року Кам’янець-Подільський ліцей N13 гостинно відчинив двері для майбутніх першокласників. Дітей в класах радо зустріли вчителі, які навчатимуть їх у початковій школі. Було дуже цікаво, адже малеча вперше поринула в шкільний світ. Впродовж трьох днів для діток проводилися веселі ранкові зустрічі, пізнавальні адаптаційні заняття з української та іноземних мов, математики, ЯДС і мистецтва. Також, щоб привітати майбутніх першокласників, на шкільне подвір’я завітали їхні улюблені герої мультфільмів: Скай, Чейз і Маршал, які провели розважальну програму та квест. А на завершення Пес Патрон вручив діткам Ключ від Країни Знань.

Тож наш ліцей з нетерпінням очікує 1-ше вересня, коли любі першокласники вже сядуть за шкільні парти.

До скорої зустрічі під мирним небом України!