Тиждень польської мови

З 08.11. по 12.11. 2021 року в НВК №13 проводився тиждень польської мови.

В рамках тижня польської мови та з нагоди Дня Незалежності Польщі було проведено ряд цікавих, навчально-пізнавальних заходів, метою яких стало: поглибити знання про знаменні дати, традиції Польщі, викликати в учнів інтерес до знання мови, вдосконалити мовні  навички, розвити мовленнєві і комунікативні компетентності, активізувати творчу активність учнів, виховати повагу до культури, традицій польського народу .

Вчителі Яцюк Н.В., Маланчук К.А., Меркур’єва А.Ф., Шулепко О.Ф. в класах, провели уроки та заходи на яких учні поглибили свої знання про історію виникнення держави Польщі, та її довгий , тернистий шлях до відновлення Незалежності країни, про державні символи Польщі. А також з учнями були проведені різні інтерактивні ігри, вікторини. Учні виготовили власними руками  символи Польщі, декламували вірші та охоче співали патріотичні пісні.

11 листопада учні 10 та 11 класів (вчитель Вітковська Т.В.) взяли участь в історичній вікторині “Znam historię Polski”. Серед учнів 5-7 класів (вчитель Вітковська Т.В.) відбувся конкурс малюнку “Symbole narodowe Polski”. Учні вивчали найважливіші події та постаті в історії Польщі, які стали ключовими в отриманні незалежності, знайомилися з цікавими фактами та національними традиціями держави.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *