Міжнародний День толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності  та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників освітнього процесу з 16 по 19 листопада 2021 року в НВК № 13 пройшов Тиждень толерантності. Впродовж тижня робота вчителів школи  та активу учнівської шкільної ради була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу. Так, для учнів початкових класів були проведені такі заходи: квест-гра «Толерантність врятує світ» (3-А кл.), година спілкування  «Будьмо толерантними»(4-Б кл.), квест-гра «Вчимося співчувати»(2-Б кл.).

Для учнів 5-11 класів програма заходів була теж різноманітною: тренінги «Толерантність у сучасному світі»(10 кл.),  «Хто така толерантна людина»(11 кл.), вікторини «Всі ми різні, всі ми рівні»(7-Г кл.), дискусії « Чи толерантні ми один до одного»(9-В кл.), гра-бесіда « Толерантність як запорука людяності»(6-В кл.), презентація «Толерантність  назавжди», арт-тренінг «Якого кольору толерантність» (9-А кл.)

Актив шкільної учнівської ради провів конкурс малюнків та рекламних плакатів «Створи планету толерантності». Серед  шестикласників цікаво пройшла пізнавальна квест -гра «Дерево толерантності». Підняли настрій школярам фото-акція «Подаруй усмішку», танцювальний флешмоб  «Дружба єднає нас».

Тиждень толерантності пройшов активно, весело, творчо та толерантно!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *