День української мови та писемності

9 листопада в Україні відзначається День української мови  та писемності. В цей день у Кам’янець-Подільському навчально-виховному комплексі №13 для учнів 1-11 класів були проведені різноманітні заходи, присвячені темі писемності та грамотності.

Традиційним у нашій країні стало проведення Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цю унікальну акцію започатковано в 2000-му році. У День української писемності та мови тисячі українців у  всьому світі приєдналися до події та взяли участь у флешмобі.

Тож уже не перший  рік радіодиктант національної єдності  збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати любов  та пошану до рідної мови. «Слідом за памяттю» – цьогорічна тема диктанту.

До написання диктанту у закладі долучилися адміністрація, вчителі та  учні  7-11-х класів.

Проведення подібних заходів дозволяє  не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку і збагачення.