День Захисників та захисниць України та День Українського козацтва

11-13.10.2021р. в НВК №13 було проведено виховні заходи, класні години, бесіди, присвячені Дню Захисників та захисниць України та Дню Українського козацтва.

У переддень свят до закладу на зустріч із старшокласниками завітали військовослужбовці військової частини 2738: офіцер-психолог, лейтенант Хмелюк Анастасія Миколаївна; командир машини, прапорщик Глинський Сергій Іванович; водій-електрик, молодший спеціаліст Леонтович Сергій Миколайович. А мати колишнього випускника школи, Руслана Коношенка, який загинув, захищаючи суверенітет України на Сході держави, став легендарним кіборгом Донецького аеропорту, взяла участь у класних годинах в середніх класах та разом з першокласниками поклала квіти до пам’ятної дошки сина, яка розміщена у вестибюлі школи.

Слава нашим Воїнам-Героям, щира подяка Захисникам!