День Збройних Сил України

До Дня Збройних Сил України

6 грудня в Україні відзначають своє професійне свято військові – люди, які  обрали героїчну професію: захищати  свою державу, свій народ від посягань ворогів.

Сьогодні, коли наші хоробрі захисники в лавах ЗСУ мужньо боронять від російського агресора рідну Україну, визволяють окуповані території, всі українці розуміють і цінують надзвичайну важливість праці військових, віддають належну повагу їх професіоналізму, мужності, здатності віддати найдорожче – своє життя за незалежність Батьківщини, за Перемогу.

Сьогодні українські військові відстоюють не тільки суверенітет та державність України, а й демократичні цінності Європи та всього цивілізованого людства, що прагне миру на Землі.

До відзначення Дня Збройних Сил України колектив нашого навчального закладу готувався завчасно. Було проведено три благодійних ярмарки-розпродажі солодощів, під час яких зібрано 31456 грн. благодійних коштів, що були передані воїнам 68 бригади для придбання необхідного автомобіля.

Педагоги закладу щиро дякують батькам учнів, які ініціювали, допомогли організувати і провести ярмарки, вклали в цю справу свої кошти, свій вільний час та щире бажання підтримати учителів, дітей та наблизити день Перемоги.

Також батьківська громада допомогла до Дня Збройних Сил України зібрати 11 посилок з солодощами, печивом, кавою, чаєм, теплими шкарпетками, рукавицями, окопними свічками. Діти виготовили обереги та написали листи подяки і вітання з професійним святом воїнам, в яких побажали якнайшвидше  з перемогою й неушкодженими повернутися до рідних. Гостинці були відправлені в бойові підрозділи, де воюють батьки учнів нашого ліцею.

Дякуємо нашим Збройним Силам!

Вітаємо всіх військових зі святом!

Віримо в Перемогу, яку вони професійно та впевнено наближають для України!