Пам’ять жертв Голодомору

26 листопада 2022 року в Україні і світі вшановують пам’ять жертв Голодомору. Цього року минає 90 років з початку геноциду голодом українців. “Пам’ятаємо. Єднаймося. Переможемо”. Під таким гаслом згадуємо сьогодні жертв страждальних репресій. У ліцеї №13 учні та вчителі долучились до вшанування пам’яті померлих в роки Голодомору. Учні відвідали пам’ятний знак, де поклали квіти загиблим від голоду людям.

В навчальному закладі було проведено класні години, присв’ячені темі Голодомору. Діти переглянули відеоролики, познойомилися з оглядом книг на тему репресій проти українського народу. А ще традиційно в суботу о 16:00 годині українці долучаються до акції «Запали свічку». Пам’ятаючи минуле, утверджуємо майбутнє, віримо в перемогу українців найближчим часом.