Освітянський донат фронту

З 28 листопада по 02 грудня 2022 року в рамках тижня педагогічної майстерності вчителі Кам’янець-Подільського ліцею №13 взяли участь у педагогічному онлайн-ярмарку «Освітянський донат фронту».Мета заходу  – активізація професійного зростання педагогічних працівників, обмін досвідом, сприяння пошуку педагогічних ідей щодо модернізації змісту освіти, впровадження інноваційних моделей освітнього процесу. Учителі презентували свої педагогічні родзинки:

1. Богонос Елла Ігорівна, асистент вчителя: «Роль асистента вчителя у соціальній адаптації учнів з ООП в умовах реалізації НУШ».
  2. Вержбіцька Лілія Василівна, вчитель української мови і літератури:  «Сучасні інноваційні підходи до виховання патріотизму та національної свідомості».
  3. Хитрук Ірина В’ячеславівна, вчитель інформатики: « Майстер-клас «Організація дистанційного навчання в ліцеї №13».
  4. Чепурняк Наталія Василівна, практичний психолог, Кіценька Ольга Олександрівна, вчитель англійської мови: «Презентаційний меседж «Сучасні методи адаптації п’ятикласників в освітньому середовищі».
  5. Янкун Євгенія Іванівна, вчитель фізичної культури: «Формування мотивації в учнів до занять фізичною культурою».
  6. Яцюк Наталія Вікторівна, вчитель початкових класів, польської мови: «Національно-патріотичне виховання в початкових класах НУШ».