ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

27 квітня в нашому навчальному закладі проводився День цивільного захисту. Його мета – навчити дітей діяти зібрано, рішуче, не розгубитися в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Учні та педагоги ліцею №13 удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя. Особливо актуальні ці вміння сьогодні, в умовах війни з росією.

Для учнів початкових класів було проведено уроки «Надзвичайні ситуації та способи їх подолання».  Для учнів 5-8 класів – «Бережи своє життя!». Для старшокласників – «Дії населення у надзвичайних ситуаціях».

Здобувачі освіти ліцею №13 переглянули навчальні фільми із цивільного захисту, відповіли на запитання вікторини про надання першої медичної допомоги у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Учні вкотре пригадали, яких правил потрібно дотримуватись, куди звертатись по допомогу в разі виникнення надзвичайної ситуації.