28 квітня – Всестітній День охорони праці

З 24 по 28 квітня 2023 року в ліцеї №13 було проведено Тиждень охорони праці. Основною метою є комплексне розв’язання питань забезпечення умов виховання, навчання і праці учасників освітнього процесу та активізація діяльності закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Працівники закладу на виробничих нарадах обговорювали наявні проблемні питання з охорони праці та шляхи їх вирішення.

Впродовж Тижня охорони праці були проведені заходи:

• Перегляд відеофільму «Уроки обережності»;
  • Перевірка ведення журналів реєстрації інструктажів з хорони праці та з пожежної безпеки;
  • Рейд-перевірка виконання учнями в майстернях, спортивній залі вимог безпеки життєдіяльності;
  • Конкурс малюнків з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності для учнів початкової школи;
  • Виховні бесіди «Захистити своє життя»;
  • Вшанування пам’яті працівників, які загинули на виробництві в мирний час та під час воєнного стану.

Протягом тижня перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та безпеки життєдіяльності. У куточках з охорони праці розміщений інформаційний матеріал з розділу охорони праці.