4-В клас Кам’янець -Подільського ліцею 13

В 4-В класі навчаються двоє здобувачів освіти з ООП. Діти охоплені навчально-виховним процесом на рівні з іншими. В класі створена дружня атмосфера взаємодопомоги та моральної підтримки. Діти з ООП залучені до всіх виховних та позакласних заходів.А саме: “День пам’яті Героїв Небесної Сотні”, “Міжнародний день рідної мови”, “День єднання”, День Землі “та інші.

Завжди з цікавістю відвідують вистави, беруть участь у культпоходах та екскурсіях. Також активно готувалися до Великодніх свят,долучилися до збору подарунків захисникам України.

26 квітня в 4-В класі відбувся захід, присвячений пам’яті Чорнобильської трагедії: “Чорнобиль-біль і скорбота України”, на якому діти змогли розширити знання про катастрофу та її наслідки. Отримали поняття небезпеки радіації. Дізналися про ліквідаторів аварії,вчилися застосовувати в повсякденні правила радіаційної гігієни. Виховні заходи допомагають збагачувати не тільки знання,а і розвивати почуття. Вміння сприймати чуже горе,співчувати,виховувати любов до людей, Батьківщини. Розвивають в дітей уміння оцінювати події, робити висновки,виховують почуття пам’яті про трагічні події в Україні. Здобувачі освіти з ООП з задоволенням брали участь в груповій та творчій роботі. Вчились взаємодіяти, проявляли творчі здібності,висловлювали свою думку, ділилися інформацією. Таким чином діти навчаються жити в суспільстві, спілкуватися, взаємодіяти. Асистент вчителя 4-В класу Мрачковська Світлана Володимирівна.