День толерантності

Міжнародний день толерантності – свято, яке відзначається 16 листопада у всьому світі.

Толерантність – це повага до людської індивідуальності, рівність всіх громадян, незалежно від їхньої раси, статі, мови, національної незалежності, релігії або стану здоров’я. Про ці основоположні поняття людського буття говорили сьогодні в нашому навчальному закладі.

16 листопада ліцеїсти взяли участь в заходах до Міжнародного дня толерантності, а це: бесіди, класні години, квести, тренінги, перегляди і обговорення відеороликів, конкурси малюнків та інше.  Також у цей день учні 7-11 класів відвідали виставу Хмельницького обласного академічного театру ім.М.Старицького  «Васьок! Уо!», де піднято багато питань життя сучасної молоді, а особливо – проблему булінгу серед підлітків.

Все це спонукає дітей поважати одне одного, вчитися цінувати особливості людей й не відчувати ненависті до них, бо всі ми різні, але ми – рівні!