Тиждень безпеки життєдіяльності

  Відповідно до Плану роботи навчального закладу, з 13 по 17 листопада в ліцеї проводився Тиждень безпеки життєдіяльності.

       В рамках тижня в ліцеї проведено ряд заходів, а саме: бесіди з безпечної поведінки в школі та вдома, бесіди з правил дорожнього руху, тренінги з практичних навичок поведінки в надзвичайних ситуаціях, при виявленні мінно-вибухових пристроїв. 17 листопада ліцеїсти взяли участь у єдиному національному уроці «Безпечна дорога додому».

       Також в рамках тематичного тижня здобувачі освіти початкових класів відвідали виставу Хмельницького обласного академічного театру ім. М.Старицького «Школа світлофора Моргайка».

       Загалом, Тиждень безпеки життєдіяльності пройшов цікаво та злагоджено. Знання, отримані дітьми, знадобляться в житті, допоможуть зберегти здоров’я, знайти правильний вихід в критичних ситуаціях.

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ

МІНІСТЕРСТВ ДО БАТЬКІВ

Міністерство надзвичайних ситуацій, Державна інспекція техногенної безпеки та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 4 дитини!

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина , особливо до батьків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією.

Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми.

 Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *