5-Г клас Кам’янець-Подільського ліцею №13

Здобувачі освіти 5-Г класу брали участь у виховних заходах, що присвячені Міжнародному дню просвіти з питань мінної небезпеки, також були й залучені діти з ООП. Вони мали змогу прослухати розповідь та переглянути презентацію про вибухові пристрої, які несуть небезпеку, а також розглянути їх небоєздатні зразки. Діти поспілкувались із молодшим сержантом, старшим сапером, учасником бойових дій Дорофеєвим Денисом. Гість розповів як ворог маскує вибухівку, звернув особливу увагу на правила поведінки дітей у випадку, коли знайдено підозрілий предмет, наголосив, що сьогодні заборонено торкатися речей, які можуть бути знайдені на вулиці.

Дуже активно діти задавали запитання  про види зброї, про те, як уникати розтяжок, як діяти в разі  того, коли вже натрапив на розтяжку. Також вихованці цікавились нагородами, які були отримані за бойові заслуги, захоплено слухали розповіді про врятованих людей, тварин під час виконання бойових завдань. Особливо  сподобалась одна з історій про бойового побратима, службового собаку Дружка, який був врятований під час бою.

Здобувачі освіти з ООП всіляко заохочуються та залучаються до різних заходів, наприклад: збору продуктів, медикаментів, засобів першої необхідності для воїнів ЗСУ.

Отже, слід зазначити, що участь учнів з ООП у виховних заходах сприяє вдосконаленню їхній громадській, пізнавальній діяльності, а також допомагає адаптуватись в соціумі. Асистент вчителя 5-Г класу Богонос Елла Ігорівна.