Тиждень математики в ліцеї №13

З метою популяризації та активізації вивчення математики, фізики, інформатики, розвитку  здібностей учнів у ліцеї з 17.94 по 21.04 був проведений яскравий, насичений, пізнавальний Тиждень математики, фізики та інформатики. Вчителі кафедри природничо-математичного циклу підготували для учнів  цікаві та різноманітні заходи, під час проведення яких використовувалися різні форми і методи роботи, що сприяло розвитку інтересу учнів до предметів,  формування у них наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок, забезпечення належних умов для виявлення і розвитку творчої активності учнів.

Учнями були переглянуті відеофільми «Біл Гейтс – історія успіху», «Великі відкриття. Іван Пулюй. Життєвий шлях українського вченого» та слайд-шоу

«Симетрія».  Здобувачі освіти взяли участь у вікторинах: «Цікава математика», «Веселі ребуси»;

інтелект-іграх :«Найрозумніший», «Вишиванка», « Показуха», «Найрозумніший математик»;

конкурсах: «Комп’ютерні малювалки – вітальні листівки”, «Математичні перегони», «Фізика у моєму житті», конкурс кросвордів, конкурс швидкісного набору тексту;

квестах: “Математична мандрівка”, мобільний фотоквест “Експрес-фізика”, квест знавців інформатики «Інфомандри», математично-інформативний квест;

захисті проектів «Роль математики та інформатики в моїй майбутній професії».

Здобувачі освіти 3-4 класів взяли участь у олімпіаді з математики.

Учні школи  активно долучились до участі у підготовці та проведенні предметного тижня.   Проведені заходи дали можливість вчителям  математики, фізики та інформатики систематизувати свою роботу, обмінятись досвідом позакласної роботи з предмету,  підвести підсумки.

.