Зустріч з представниками поліції

3 квітня в ліцеї №13 для здобувачів освіти 1-4 класів було проведено тренінг на тему «Правила дорожнього руху. Важливість їх знати та виконувати». Організатори цього заходу – представники ювенальної превенції відділу Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області капітан поліції Сінькова Вікторія Ігорівна, інспектор СЮП ВВзГ Кам’янець-Подільського РУП Придруга Петро Омелянович, поліцейський офіцер громади Гринишин Вадим Анатолійович.

Діти разом з поліцейськими повторили правила та знаки дорожнього руху, взяли участь у вікторині на кращого знавця правил дорожнього руху. Учні дізналися про особливості роботи поліцейського, мали можливість сфотографуватись з ними.

Для здобувачів освіти 11 класу капітан поліції Петро Омелянович Придруга провів профорієнтаційний захід щодо вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ.

Учні ліцею №13, беручи участь у таких заходах, поглиблюють свої знання з правил безпечної поведінки на вулицях міста, вчаться поважати працю поліцейських, формують свої професійні орієнтири.