Кольоровий тиждень: вода і здорове життя

В четвер в рамках “Кольорового тижня” діти 1-А класу одяглися в синій, блакитний одяг. А тема дня була “Вода і здорове життя”.

Сьогодні мої першокласники переглядали навчальне відео про воду, з якого не лише зрозуміли цінність води для людини, але й вчилися берегти цей такий важливий природний ресурс. Потім виготовили капітошок з повітряних кульок, до них прив’язали інформаційні хмаринки та кріпили ці кульки до дверей інших класів, щоб нагадати всім учням школи про бережливе ставлення до води. Цей день виховував в діток відповідальність та розсудливість.

Один коментар до “Кольоровий тиждень: вода і здорове життя”

1. Для дітей дуже корисно проводити такі тематичні тиждні. Вони розвивають навики бережного ставлення до природи, до її земних ресурсів та рослинного світу.