Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»

17 травня учні та учителі Кам’янець-Подільського ліцею №13 долучились до єдиного національного уроку «Безпечна дорога додому».

Сьогодні надзвичайно актуально питання захисту життя й здоров’я дітей в процесі дорожнього руху. Школярі повинні засвоїти норми і правила руху вулицями міста та в сільській місцевості, формувати звичку не порушувати правила дорожнього руху. Саме про це вели мову діти під час спілкування на єдиному національному уроці. Було проведено такі цікаві заходи: онлайн-подорож «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану», ігри «Тривожний рюкзак», «Чи добре ти знаєш дорожні знаки?»; бесіди «Ти й велосипед», «Острівець безпеки для пішохода», «Я знаю основні дорожні знаки», «Безпека руху – запорука життя і здоров’я».

Також учні вчились надавати першу медичну допомогу постраждалим внаслідок ДТП.

Школярі добре зрозуміли, що безпека на дорогах – спільна відповідальність всіх учасників руху. Кожен із нас має поважати пішохода, велосипедиста, автомобіліста і дбати про власну безпеку.