Міжнародний день сім’ї

Сім’я – головна цінність в нашому житті. У травні відзначається Міжнародний день сімей – свято,  присвячене проблемам сім’ї та родинним зв’язкам, яке започаткувала Організація Об’єднаних Націй. З 1980-их років організація приділяла питанням сім’ї все більше уваги. У 1993 році ООН встановила Міжнародний день сім’ї, а датою свята було обрано 15 травня.

День сім’ї – хороший привід відвідати або обдзвонити всіх рідних і сказати їм кілька приємних слів. У цей день сім’ї збираються разом за вечерею і обмінюються подарунками.

З нагоди цього учні 2-В класу взяли участь у виховному заході “ЩАСЛИВА МИТЬ”.

Діти виконали багато цікавих, пізнавальних завдань, а саме :

створили міні-проект “МОЯ СІМ’Я” (у вигляді хатинки); підбирали слова, які асоціюються з темою “ЩАСЛИВА СІМ’Я”; виготовили листівку-розфарбовку ” З ДНЕМ СІМ’Ї”; створили “РОДИННЕ ДЕРЕВО” 🌲 та “СІМЕЙНИЙ ФОТОАЛЬБОМ”.

В Міжнародний День сім’ї класний керівник Наталія Яцюк  та учні 2-В класу бажають, щоб кожна сім’я була тихою і затишною гаванню. І нехай підтримка найрідніших допомагає усім впоратися з будь-якими труднощами, а у сім’ях панують  мир і любов!