Краса з Нідерландів

Учні та вчителіКам’янець-Подільського ліцею№13 взяли участь у незвичайному проекті – висаджування квітів, що були привезені з Нідерландів. Ця ідея була виконана в рамкахнідерландського проекту Flowers4School,  який прагне популяризувати тюльпани у всьому світі.

На адресу нашого навчального закладу надійшла посилка із Нідерландів з цибулинамиквітів та настановамипо їх висаджуванню.

Квіти діти висадили на шкільній клумбі. Під час заходу учніотримали нові знання про тюльпаний задоволення від процесу створення краси. Вчителі збільшили інтерес дітей до навколишнього середовища і показали їм, що звичайні рослини можуть стати чудовими прикрасами.

Подаровані нідерландцями квіти сьогодні розквітли в різних куточках шкільного подвір’я і милують око кожному, хто приходить до школи.