День матері

В Україні та в більшості країн планети свято мам відзначається в другу неділю травня. Саме в цей день ми дякуємо найдорожчій у світі людині за любов і ласку, за безсонні ночі, за ніжність і турботу. І скільки б нам не було років, зв’язок з матір’ю – особливий, щемливий і неповторний.

До Дня матері учні ліцею №13 намалювали малюнки, виготовили листівки, взяли участь у різноманітних заходах, як от: «Люблю рідну матусю» (1-А клас, класний керівник Надія Гринчук), «Подарунок для мами» (1-В клас, класний керівник Катерина Маланчук), «Дефіле для мами» (2-А клас, класний керівник Алла Сероветник), «Моя матуся – найкраща» (2-В клас, класний керівник наталіяЯцюк), «Найдорожче в світі – мама» (2-Б клас, класний керівник Леся Гаврилюк), «Мама – головна людина в житті кожного» (3-А клас, класний керівник Віра Іщенко), «Матуся моя єдина» (3-Б клас, класний керівник Оксана Григорчук), «Найкраще слово у світі – мама!» (3-В клас, класний керівник Аліна Завалецька), «Для матусі, з любов’ю…» (4-А клас, класний керівник Світлана Іванченко,  «Мама – найдорожче, що є у нашому житті» (4-Б клас, класний керівник Альбіна Меркур’єва), «Весна і мама дуже схожі» (4-В клас, класний керівник Ольга Шулепко, «Мамині руки» (5-Г клас, класний керівник Ольга Кіценька), «Найдорожча в світі – мама!» (6-Б клас, класний керівник Ірина Хитрук), «Мама – берегиня роду людського» (6-В клас, класний керівник Лілія Вержбіцька), «Рідна Мати моя…» (8-А клас, класний керівник Інна Ткачук), «Цінуй та поважай матусю» (8-Б клас, класний керівник Олена Стрельбіцька), «Материнська любов – найсвятіша» (9-А клас, класний керівник Оксана Чевелюк), «Мати, оспівана в піснях» (9-Б клас, класний керівник Світлана Мосьондз), «Моя мама – найкраща у світі» (5-А клас, класний керівник Світлана Самборська).

Учні 7-Б класу (класний керівник Наталія Василевич) підготували для матусь відео привітання з Днем матері. А учні 10 класу (класний керівник Мар’яна Гончарук) організували і провели авторський флешмоб «Якби не ти, матусе…».

День матері – це одне з найзворушливіших свят, тому кожен з нас з дитинства несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, завжди простить і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що!