6-Б клас Кам‘янець-Подільського ліцею №13

Арт терапія для дітей з ООП, які навчаються у нашій школі, є чудовою можливістю до самовираження та самопізнання, розвантажують психофізичний стан дитини у навчальному процесі. Матеріалізуючи свої емоції на папері, у малюнку, діти звільняються від страхів і бар’єрів, від негативних емоцій, замкнутості, розкриваючи в процесі свій внутрішній світ.

Вибір тем для малювання довільний, спрямований на зняття психоемоційного напруження дітей, підвищення самооцінки та відкриття у собі нових можливостей. Малюючидіти переключаються на вибір форм, кольорів, техніки малювання і фантазують. Це створює у дитини позитивний емоційний настрій, знімає втому, заспокоює. Малюнки показують якими різними, неординарними, цікавими можуть бути наші діти.

Асистент вчителя – Толкова Тетяна Миколаївна.