Ярмарок педагогічних ідей

З метою популяризації прогресивних педагогічних ідей та технологій, творчого напрацювання педагогів в освітньому процесі  13-16 лютого 2023 року відбулася презентація матеріалів XXVIII міської педагогічної виставки «Освіта м. Кам’янця-Подільського на шляхах реформування», у якій взяли участь педагоги Кам’янець-Подільського ліцею №13.

       13 лютого 2023 року в  номінація «Українська мова та література» вчителька української мови та літератури Кучерява Жанна Миколаївна презентувала  інформаційно-методичний посібник «Як написати якісну статтю: поради, рекомендації, застереження».

14 лютого 2023 року в  номінація «Інклюзивна освіта»  творча група в складі: директора Кам’янець-Подільського ліцею №13 Охоти Інни Василівни, заступника директора з навчально – виховної роботи Хвостач Аліни Миколаївни, практичного психолога Чепурняк Наталії Василівни представили методичний посібник «Командний підхід у організації інклюзивного освітнього середовища в ЗЗСО»  створений з метою поширення творчого напрацювання в організації освітнього середовища для осіб з ООП.

Практичним психологом Чепурняк Наталією Василівною у номінації  «Психологія, соціальна педагогіка» представлений методичний посібник «Стрес та стресостійкість у підлітковому віці».

15 лютого 2023 року в номінації «Іноземні мови» вчителька англійської мови Ращик Оксана Олександрівна ознайомила з електронним навчальним посібником «Step by Step. Інтерактивні вправи. Онлайн сервіс Learning Apps.com».

16 лютого 2023 року в номінації «Початкова освіта» вчителька початкових класів та польської мови Яцюк Наталія  Вікторівна  поділилася своїми напрацюваннями «Цікаві завдання з LEGO для 1-2 класів»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *