СТОП ВІЙНА!

9 лютого в ліцеї №13 була організована фотовиставка-конкурс дитячих робіт «Стоп війна!».

Мета виставки: реалізація концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, активізація громадянсько-патріотичного, національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді, сприяння єдності українського народу, виховання здорового підростаючого покоління, готового захищати інтереси та територіальну цілісність України.

Кожний клас представив на виставку фотороботи. Біль, скорбота, понівечена земля і розбиті долі, зруйновані будинки, дитячі сльози – ось що побачили на світлинах глядачі та члени журі. Діти карбують на світлинах і в пам’яті те, що ніколи не можна забути,  що не ніколи можна пробачити, бо кожне фото – це мить історії.   Роботи учениці 4-А класу Хитрук Катерини, учениці 7-Б класу Білоус Валерії та учня 9-В класу Мельника Олександра визнані кращими та надіслані для участі у міському конкурсі дитячих робіт.