Випуск – 2023

Сьогодні, 9 червня, ліцей №13 проводжав у доросле життя своїх одинадцятикласників. 29 випусників покидають стіни рідної школи. Вони ввібрали все найкраще в свої серця: любов – від батьків, знання – від вчителів, вірність – від друзів, щедрість – від української землі.

У святково вбраній актовій залі разом з випускниками зібрались найближчі та найдорожчі для дітей люди: батьки, вчителі. З вітальним словом до учнів, їх батьків та всіх присутніх у залі звернулась директор школи Інна Охота. Вона вручила випускникам документи про повну загальну середню освіту та  почесні грамоти за особливі успіхи у вивченні окремих предметів. Двоє учнів отримали золоті медалі за успіхи у навчанні та зразкову поведінку. Батьки, вчителі вітали випускників, бажаючи щасливої життєвої долі, здійснення всіх мрій.

Нікого не залишили байдужими виступи дівчат та хлопців 11 класу. Вони декламували вірші про школу, співали пісні, згадували неповторні миті шкільного життя, що демонструвались на слайд-шоу.

Ніжно, трепетно і щемливо виконали випускники свій прощальний вальс. Останній шкільний дзвоник сповістив «Школо, до побачення! Здравстуй, нове життя!».

Нехай воно буде сповнене добром, любов’ю, успіхами і миром!