ПРОЩАННЯ З ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ

Час летить невблаганно.

Радісно і водночас щемливо учні 4-х класів попрощались із початковою школою і своїми першими вчителями.

На прощання з початковою ланкою, крім урочистої шкільної лінійки та святкових заходів, у класах класоводи організували різноманітні незабутні активності.

Так учні 4 – А класу з класним керівником Світланою Іванченко сплавлялися руслом річки Смотрич на катамаранах.

Під час мандрівки діти спостерігали за тваринним і рослинним світом унікального Кам’янецького каньйону. Вправно долали перешкоди, які виникали під час сплаву. На завершення подорожі на березі річки на дітей чекав пікнік.

Учні 4 – Б класу з класним керівником Альбіною  Меркур’євою здійснили подорож у Карпати до Верховини. Відвідали еко-ферму у Яворові, еколого-освітній візит-центр національного природного парку «Верховинський», відвідали будинок-музей «У трембітаря», піднялись на гору Швейкова. Під час подорожі учні побачили гарні краєвиди, пізнали історію, отримали неперевершені враження.

Учні 4 – В класу з класним керівником Ольгою Шулепко святкували прощання з початковою школою у боулінгу. Діти завзято долали доріжки. Окрім того на них чекав солодкий стіл та цікаві ігри та розваги, які залишаться в пам’яті на довгі роки.

Захоплююча мандрівка тривалістю чотири роки закінчилася!

Діти, крокуйте впевнено вперед!

Хай вам щастить!