Всеукраїнський Олімпійський урок та Олімпійський тиждень

10-11.09.2019 р. в НВК №13 проводився Всеукраїнський Олімпійський урок та Олімпійський тиждень. Цей захід дав можливість учням спробувати себе у різноманітних рухових іграх та естафетах, вони дізнатися більше про олімпійські види спорту, поспілкуватися з зі спортсменами, які досягли значних успіхів.

Під час Олімпійського тижня учні 5-8-х класів долучились до різноманітних змагань. Школярі взяли участь у комбінованій естафеті де мали можливість показати себе у веденні м’яча, стрибках на скакалці, вправах на координацію, робили піднімання тулуба в сід.

Результати змагань:

  5-ті класи

5-А – ІІІ місце;

5-Б – ІІІ місце;

5-В – І місце;

5-Г – ІІ місце;

        6-ті класи

6-А – ІІІ місце;

6-Б – ІІ місце;

6-В – І місце;

 7-мі класи

7-А – І місце;

7-Б – ІІ місце;

7-В – ІІІ місце;

        8-мі класи

8-А – І місце;

8-Б – ІІ місце;

8-В – ІІІ місце;

Для учнів 1-б класу було проведено Олімпійський урок, на який запрошено головного тренера футбольного клубу «Фортеця» Віталія Леонідовича Авінова та його дружину Лесю Миколаївну, яка також є тренером цього клубу.

Перша частина уроку – теоретична, дала можливість учням дізнатись про футбол як олімпійський вид спорту, де він зародився та як розвивався, а також Віталієм Леонідовичем для першокласників проведено різноманітні словесні ігри.

У другій частині – практичній, яка проходила у спортивній залі вони мали змогу взяти участь у великій кількості цікавих естафет.

По закінченні олімпійського уроку учням вручили невеликі сувеніри, пам’ятні значки та сертифікати.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *