Шкільна служба порозуміння: здобутки і перспективи

06.09.2019р. в НВК №13 завітали:

– Начальник відділу ювенальної привенції УПД ГУНП в Хмельницькій області  – Цимбалюк Сергій Володимирович;

– старший інспектор з особливих доручень відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП  в Хмельницькій області Баранюк Марія Миколаївна;

– начальник відділу стратегічних судових справ ГО «Асоціація юристів

м. Кам’янця-Подільського» Тетяна Петрунькова;

– інспектор ювенальної поліції Кам’янець-Подільського відділу поліції Роксолана Семірякова;

– методист Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Надія Дюднєва,

які взяли участь у роботі круглого столу «Шкільна служба порозуміння».

Директор НВК №13 Інна Охота відзначила, що навчальний заклад іде в ногу з часом, приймає виклики суспільства, на один з яких у НВК №13 і була створена «Шкільна служба порозуміння».

Координатор цієї служби, практичний психолог Чепурняк Наталія окреслила результати діяльності «Шкільної служби порозуміння»

Голова міського осередку «Шкільної служби порозуміння», учениця  11 класу НВК №13, Гутаревич Вероніка презентувала роботу «Шкільної служби порозуміння».

Учні-медіатори, десятикласниці  Ганик Ольга, Кирилова Вікторія, Ватральська Катерина ділилися враженнями від своєї роботи.

Під час заходу було вперше було проведено посвяту в медіатори. Учнями-медіаторами стали десятикласники: Івасько Максим, Подгурна Діана, Горохолінська Анастасія. Вони отримали зошити медіатора та пам’ятні значки медіатора.

Гості заходу подякували всім учасникам «круглого столу» та тим, хто долучається до цієї співпраці, кому небайдуже майбутнє за плідну та результативну роботу та скоординували подальші спільні дії в цьому напрямку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *