Всесвітній день здоров’я

7 квітня усе людство відзначає Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році.

05.04.2024 учні ліцею 13 доєдналися до всесвітнього флешмобу “White card”. Діти взяли участь у всеукраїнській руханці та флешмобі” Мої найкращі спортивні досягнення”, де кожен мав можливість продемонструвати свої спортивні таланти. Завершився флешмоб фототреком та цікавим уроком.

Члени учнівського самоврядувння “Сузір’я лідерів” провели інформаційну естафету серед учнів молодшої та середньої школи: учні 1-4 класів малювали послання для старшокласників “Як дотримуватись здорового способу життя”; завданням старшокласників було – розшифрувати ці послання. Разом створили стенд до Дня здоров’я. Учні 1-А класу разом з класним керівником Світланою Іванченко, розповсюджували блакитні кульки з інформацією про важливість води і ще раз довели, наскільки вода важлива для здоров’я людини.

Для учнів 4-х класів активістами шкільного самоврядування була проведена вікторина з елементами тренінгу.

Класні керівники 1-11 класів провели з учнями бесіди про здоров’я, під час яких учні давали один одному одному поради, як підтримувати свою фізичну форму і залишатись здоровим.

Цей шкільний день пройшов під гаслом “Ми – за здоровий спосіб життя!”