Всесвітній день прибирання

Щороку в третю суботу вересня проходить акція – Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Цього року у 24 регіонах України  під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!», українці долучились разом з іншими учасниками із 191 країн Світу до Всесвітнього дня прибирання.

Основна мета заходу – формувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Здобувачі та здобувачки освіти ліцею №13 взяли участь у Всесвітньому дні прибирання. Діти прибирали класні приміщення, шкільні подвір’я, здійснювали цифрове прибирання гаджетів, наводили лад у власних домівках. Навички, здобуті у Всесвітній день прибирання, знадобляться школярам у повсякденному житті. Роблячи чистим наше довкілля, дбаємо про нашу прекрасну країну! Нехай небо буде мирним, а Україна чистою!