Доступно про серйозне

14 вересня до нашого навчального закладу завітала Катерина РОДІНА – начальник СЮП ВП Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області.

     Капітан поліції провела зі здобувачами освіти восьмих класів роз’яснювальну бесіду про послідовність дій у разі виявлення підозрілого предмету, визначення його приналежності до вибухонебезпечних; про алгоритм дій при захопленні у заручники. Катерина Олександрівна зазначила, як важливо працівникам правоохоронних органів своєчасно отримати інформацію про виявлення вибухонебезпечних предметів та  мати дієву співпрацю з громадськістю.

     Одночасно Катерина Олександрівна наголосила, що підлітки несуть відповідальність у разі анонімних повідомлень про «псевдомінування». Якщо неповнолітнього неможливо притягнути до відповідальності, покарання накладається на батьків, зокрема, у вигляді значних штрафів.

    А для учнів 1-х класів поліцейська провела «Урок безпеки».

    Також зі здобувачами освіти 9-11 класів вчителем правознавства та громадянської освіти Олександром СПАСЮКОМ та вчителем історії Мар’яною ГОНЧАРУК були проведені бесіди про відповідальність неповнолітніх та їх батьків за надсилання до правоохоронних органів повідомлень терористичного характеру та хибних повідомлень про вибухонебезпечні предмети та роз’яснено відповідні статті Кримінального кодексу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *