ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Щиро вітаємо та пишаємося здобутками наших учнів та їх наставників:

Олійник Іванна, учениця 9-Б класу – І місце на  ІІ (міському) та ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури (вч. Меркур’єва А.Ф.)

Балабан Софія, учениця 10-Б класу – ІІ місце на  ІІ (міському) І місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури (вч. Вітковська Т.В.)

Яворський Богдан, учень 11 класу – І місце на  ІІ (міському) , ІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури (вч. Миськова Л.А..)

Подгурна Діана, учениця 10-Б класу – І місце на  ІІ (міському)  та ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури (вч. Вітковська Т.В.)

Михайлова Олександра, учениця 11 класу – І місце на І (міському) та ІІ місце на  ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт по лінії МАН України (кер. Кушнір Я.П.)

Слободян Олег, учень 10-Б класу – І місце на  ІІ (міському)  та ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії  (вч. Ставнійчук А.О.) 

Цимбалюк Крістіна, учениця 11 класу – І місце на  ІІ (міському) та учасник  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії  (вч. Ставнійчук А.О.)

Зеленько Віра, учениця 7-А класу – І місце на  ІІ (міському) етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (вч. Ставнійчук А.О.)

Бажаємо подальших успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *