Європейський тиждень сталої енергії  (EUSEW2020)

У період з 22 по 26 червня 2020 року в місті проходив Європейський тиждень сталої енергії  (EUSEW2020) під девізом: «За межами кризи: чиста енергія для зеленого відновлення та зростання».

В рамках тижня  учні 5-9 класів, під керівництвом вчителя природознавства, фізики та астрономії  Єленчак Т.О., взяли участь у віртуальній екологічній подорожі  «Потенціал використання ресурсів малих річок України (на прикладі р. Смотрич)» метою якої було виховання та формування екологічної культури, ознайомлення з  енергоефективними технологіями та відновлюваними джерелами енергії  малих річок, усвідомлення необхідності заощадження енергетичних ресурсів країни, охорони довкілля,  збереження клімату та життя на Землі.

Дистанційний конкурс малюнків «Ми за чисту енергію» показав бачення учнями свого майбутнього з застосуванням  відновлюваних джерел енергії.

Сучасні способи ощадного й ефективного використання енергії та широке залучення відновлюваних джерел енергії в руслі загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату викликали зацікавленість та спонукали учнів до роздумів.

Один коментар до “Європейський тиждень сталої енергії  (EUSEW2020)”

  1. Это ведь раздел this 🙂
    Я новенький на nvk13kp.co.ua , так что будем знакомы.
    Меня зовуn Георгий, обучаюсь в корейском учебном заведении
    Большое мерси всем отозвавшимся на знакомство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *