Урок безпеки

5 вересня 2022 року у НВК №13  начальником СЮП ВП Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області капітаном поліції Катериною РОДІНОЮ спільно з провідним інспектором ВЗНС Кам’янець-Подільського районного управління ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Максимом ЧЕРКАСОВИМ були проведені «Уроки безпеки» для учнів 10, 5-х, 1-х класів.

Учні переглянули навчальний відеоролик «Правила поведінки під час повітряної тривоги у школі та вдома» та отримали відповіді від правоохоронців на питання щодо безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану.

Також капітан поліції Катерина РОДІНА для учнів 10 класу провела профілактичну бесіду  на тему: «Попередження вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень».