Свято Першого дзвоника

31.08.2022р. в НВК №13 відбулось Свято Першого дзвоника. Учнів перших класів радісно зустріла прикрашена школа.

З привітальним словом до школярів, їх батьків і вчителів звернулась директор закладу Інна Охота. Вона побажала дітям щасливого навчального року, успіхів, здоров’я та мирного неба. Присутні вшанували пам’ять українців, полеглих на війні з російськими загарбниками, хвилиною мовчання.

Учні 11-х класів теж привітали першокласників і вручили їм «Скриньки патріота» з символами-оберегами нашої держави.

Найменші школярі з повітряних кульок утворили на подвір’ї школи символічний Прапор України.

Урочистості і піднесеності святу додало звучання пісень патріотичного характеру.

Шкільний дзвінок сповістив про початок нового навчального року. Нехай він буде мирним!

Перший дзвоник сповістив вчителям НВК№13 про початок нелегкої кропіткої вчительської праці у новому 2022-2023 навчальному році та запросив їх на засідання педагогічної ради.