Тиждень початкових класів

Традиційно в останній тиждень першого семестру навчального року в нашому ліцеї проводиться Тиждень початкових класів. В цей передноворічний час наш освітній заклад стає сповненим радісних та нестандартних активностей. Особливо цьогоріч, коли це “Кольоровий тиждень” в початковій школі!Тож, ми сміливо руйнуємо стереотипи і понеділок розпочинаємо життєрадісним яскравим жовтим кольором, бо в нас це “День сонячного передсвяткового настрою”.Чим же він нас підбадьорив? Щирими посмішками, радісним здивуванням, смаколиками та теплими емоціями.Так, здобувачі освіти 1-А класу провели веселу активність “Лотерейка новорічних передбачень”, участь в якій приймали як самі дітки, так і батьки, вчителі і навіть директор ліцею!”Смайликові зустрічі” сьогодні відбулися в діток 1-Б, 2-А та 3-А класів. В 4-А класі пройшла фотосесія біля ялинки. А дітки 2-В класу приготували вітамінний шашличок з бананів, мандаринок, апельсинів та поділилися жовтими цукерками настрою.Не менш теплим, сонячним й солодким сьогоднішній день був в здобувачів освіти 1-В та 4-В класів. А дітки 3-В класу прикрасили цей день ангелами світла і добра.