Дружба – найбільший скарб

Майже у кожної людини є друзі. Але не кожен замислювався над тим, що таке дружба. У 2-Б класі проводяться бесіди на прості та цікаві теми для дітей, одна з них стосується дружби. Здобувачі освіти намагалися відповісти на запитання “Що таке дружба?” та “Як навчитися дружити?”. Всі діти сходилися на думці, що дружні відносини дуже важливі та для того, щоб знайти друзів, декому слід пройти нелегкий шлях, особливо дітям з ООП.

Так, із здобувачем освіти з ООП було проведено індивідуальну бесіду, під час якої ми грали  цікаву гру-мандрівку “Дружба – найцінніший скарб”, обговорювали різні ситуації, проблеми, які виникають під час спілкування з однолітками. Для дітей важливо мати друзів, тому вчителі завжди готові допомогати та підтримувати учнів у їх соціалізації. Асистент вчителя Приймак Мирослава.