Святий Миколай – для захисників

Напередодні Дня Святого Миколая в ліцеї №13 завдяки активній підтримці батьків здобувачів освіти було проведено ярмарок солодощів. Молодша школа ярмаркувала 30 листопада, старша школа – 4 грудня. Діти продавали різноманітні солодощі, виготовлені власноруч або за допомогою батьків.

Відомо, що Миколай Чудотворець – один із найшановніших святих в Україні. Його вважають покровителем сиріт, бідних, мандрівників, військових. Кошти, виручені за продаж смаколиків, будуть спрямовані на допомогу українським військовим.

У День Святого Миколая до дітей у нашому ліцеї завітав Святий Миколай. Він приніс дітям подарунки. Раділа малеча та просила Святого Миколая про найзаповітніше бажання для дітей та дорослих усієї України: щоб Миколай приніс нам найбажаніший подарунок – ПЕРЕМОГУ!

Віримо в ЗСУ!

Наближаємо перемогу разом!