Міжнародний день волонтера

5 грудня – Міжнародний день волонтера. Особливим це свято стало для України, адже в часи війни волонтери стали справжніми янголами, що роблять неймовірні речі, знаходять необхідну техніку, доставляють її крізь кулі та вогонь. Вони діють, незважаючи на страх, невизначеність та втому. Цей день — це шана та вдячність тим, хто працює, не шукаючи винагороди або визнання .

В  ліцеї №13 діє дитячий волонтерський загін «Прометей».

Учні нарівні з дорослими роблять велику справу у наближенні Перемоги. Вони проводять акції по збору коштів для ЗСУ, виготовляють обереги, вітальні  листівки, окопні свічки, збирають та формують  продуктові  набори. Також юні волонтери щорічно проводять акцію «5 картоплин», що покликана допомогти незахищеним верствам населення. Волонтерські загони допомагають і дітям з будинків-інтернатів, надаючи їм допомогу у вигляді іграшок, книжок, навчальної канцелярії. У     рамках проєкту «Діти – воїнам Збройних Сил України», учні, педагоги та батьки беруть активну участь в акціях: «Пошта миру воїнам Збройних Сил України», благодійні, солодкі ярмарки, «Пакуночки для воїнів», «Донатимо», «Тепло дитячих сердець ЗСУ», «ЗСУ врятує світ», «Зігрій солдата», «Окопні свічки»,  «Обереги для воїнів», «Зустрічі з мужніми людьми», «Кухарська Сотня».

5 грудня у сесійній залі міськради під гаслом «Людина починається з добра!» відбувся ХІV зліт асоціації шкільних волонтерських загонів «Єднаймося заради добра!» Кам’янець-Подільської міської територіальної громади. Під час зльоту подяками виконавчого комітету відзначили кращі  волонтерські загони, серед них – колектив волонтерів «Прометей». На цей захід юні волонтери загону «Прометей» нашого ліцею  прийшли з прапором, який учнівському і педагогічному колективам передали бійці армійського підрозділу, котрому ліцей №13 надає вагому моральну і матеріальну підтримку.

Всі разом: діти і дорослі, військові і цивільні- наближаємо нашу Перемогу. Українців не здолати! Все буде Україна!