Подарунок ліцеїстам

9 листопада 2023 року здобувачі освіти ліцею №13 несподівано отримали чудовий подарунок. До нашого навчального закладу завітали: Віктор Лісовий, тренер Камʼянець-Подільського клубу таїландського боксу NEMIROV MUAY THAÏ та Артем Нефедов, батько здобувача освіти 9-Б класу Олександра Нефедова – кандитата в мастри спорту, призера Чемпіонату Європи з таїландського боксу, переможця чемпіонату України з таїландського боксу (м.Одеса). Гості подарували школярам 2 комплекти волейбольних м’ячів. В ліцеї саме проводяться змагання з волейболу серед старшокласників. Такий подарунок буде сприяти фізичному розвитку ліцеїстів та розвивати інтерес до спортивних ігор. Директор ліцею Інна Охота висловила подяку Олександру Нефедову та Віктору Лісовому за суттєву допомогу у зміцненні матеріальної бази закладу та створення комфортного освітнього середовища для дітей.Щиро дякуємо за чудовий спортивний інвентар!