Подарунки до 1 вересня від польських друзів

Напередодні початку нового 2023-2024 навчального року учні перших класів нашого ліцею отримали приємні та корисні подарунки від фундації «Свобода і демократія» (Польща), яка вкотре проводила акцію «Бонус першокласнику – Україна». Цей проект було профінансовано Інститутом розвитку польської мови  імені Святого Максиміліяна Марії Колбе з коштів Міністерства освіти і науки Польщі «Підтримка дітей та молоді Полонії та польських дітей, які проживають за кордонами Польщі».

Наші друзі з братської країни в цей нелегкий воєнний час подарували кожному першокласнику портфель із всім необхідним учнівським приладдям, яким наші учні будуть користуватися впродовж навчального року.

Першокласники та їх батьки дуже вдячні фундації з Польщі за допомогу, підтримку та розуміння у важкий для України час.