1 вересня – День Знань

Сьогодні, 1 вересня, наш навчальний заклад гостинно відчинив двері для всіх здобувачів освіти. Діти раділи зустрічі із однокласниками та вчителями. На урочистій лінійці  були присутні учні перших та одинадцятого класів. Директор школи Інна Охота привітала  найменших школярів з початком їхнього шкільного життя. Найкращі побажання для дітей  прозвучали із вуст вчителів, батьків, старшокласників. Для одинадцятикласників  сьогоднішній день теж особливий: вони розпочинають свій останній шкільний рік. Голосистий дзвоник сповістив про початок нового, 2023-2024 навчального року.

Педагоги навчального закладу долучились до Всеукраїнського уроку ментального здоров’я «Ти як? Повертаємось до школи!»  Діти разом із вчителями говорили про важливість психологічного стану людини, визначали способи виходу із стресових ситуацій. Здобувачі освіти дізнались багато корисної  інформації. На завершення свята Першого дзвоника ліцеїсти разом із класними керівниками провели захопливі екскурсії мальовничими куточками рідного  міста.

Наша країна знаходиться в стані правового режиму воєнного стану. Тому колектив ліцею запровадив акцію «Замість квітів – донат на ЗСУ», яку активно  підтримали батьки і діти. У вестибюлі ліцею було встановлено скриньку для збору коштів, які будуть передані на потреби військових. Віримо, що наш спільний маленький внесок наблизить велику Перемогу. Слава Україні! Слава ЗСУ!