Ми проти насильства – наші серця єднає дружба!

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його.

З метою створення безпечного освітнього середовища у НВК №13, запобігання вчиненню злочинів дітьми, правопорушень, проявів булінгу серед учнів, попередження вживання алкогольних, наркотичних речовин, тютюнових виробів відбулись такі заходи:

Класні керівники 1-11 класів  з 25  листопада по 8 грудня провели з учнями тематичні  виховні бесіди, класні години, години спілкування: «Життя без насильства», «Ми проти насильства – наші серця єднає дружба», «Стоп насильству!», «Насильству – ні!», «Світ без насильства», «Стоп, булінг!».

В коридорі школи оформлено фотостенд «Фокус на дитину».

У шкільній бібліотеці оформлено книжкову виставку «Ми проти насильства!»

Практичним психологом школи проведено психологічний тренінг та бесіди «НІ насильству у сім’ї» з учнями 5-х класів.

Класні керівники розмістили у вайбер-спільнотах батьків класів відеоролики на тему:

«Сім’я без насильства».

Учнівським самоврядуванням 10.12.2021 грудня буде проведено флешмоб «Розірвемо коло насильства!».